فراخوان اولین دوره‌ی جایزه‌ی ادبی اکنون

انجمن رمان ۵۱ جایزه‌ی ادبی اکنون را برگزار می‌کند

– جایزه‌ی رمان برتر، مبلغ چهارمیلیون تومان است. نامزدهای جایزه با هدیه‌ای یک‌میلیون‌تومانی تقدیر خواهند شد که نویسنده‌‌ی رمان برتر در مجموع پنج میلیون تومان از آن خود خواهد کرد.

– این جایزه به رمان‌های منتشر شده در سال ۱۳۹۳ که یکی از ناشران داخلی آن را منتشر کرده‌اند اهدا می‌شود.

– تنها شرط ورود رمان در روند داوری جایزه‌ی ادبی اکنون، ارسال سه نسخه از اثر به دبیرخانه‌ی جایزه است. برای این امر ابتدا به فهرست رمان‌های تحت بررسی مراجعه کنید. اگر رمان مورد نظر در فهرست نبود، ناشر یا نویسنده‌ی محترم می‌توانند سه نسخه از اثر را به صندوق پستی ۱۸۱-۳۱۸۷۵ ارسال فرمایند. حتماً روی پاکت ارسالی نشانی زیر را مرقوم فرمایید:

کرج، مهرشهر، دفتر پستی ارم، محمدحسن شهسواری.

سپس ارسال اثر را از طریق ایمیل زیر خبر دهید:

mh.shahsavari@51na.net

– زمان نهایی ارسال آثار برای ورود به روند داوری پانزدهم مرداد سال جاری‌ست. متأسفانه آثاری که پس از این تاریخ به دبیرخانه برسند داوری نخواهند شد.

 
 
انجمن رمان ۵۱
آن‌ها که برای بودن در کنار ما، برای بودن در این انجمن، تمایل خود را اعلام کردند پنجاه‌و‌یک نفر بودند. برای همین، نامِ نامیِ پنجاه‌و‌یک را برگزیدیم برای انجمن تا تأکید کرده باشیم بر مبارکی حضور فردها، حضور یک‌یک‌ها برای شکل‌گیری «ما». بعد از آن، فکر کردیم بیاییم آن فکرها و حرف‌ها و بحث‌ها و جدل‌ها را با دیگران به اشتراک بگذاریم؛ به جای این که پنجاه نفرمان مخاطب یکی‌مان باشیم، پایگاه‌ی برپا کنیم به یُمن حضور همه‌ی آنانی که در هوای رمان فارسی نفس می‌کشند. این چنین بود که پایگاه انجمن رمان پنجاه‌و‌یک شکل گرفت تا از این پس، حرفی اگر درباره‌ی رمان داریم، آشکارا بزنیم و شما را به مشارکت دعوت کنیم؛ شاید، شاید بتوانیم هوایی تازه باشیم در آلودگی هوای زمستان ۱۳۹۳.
پایگاه انجمن رمان پنجاه‌و‌یک

سردبیر: مصطفی انصافی
دبیر رمان خارجی: هنگامه مظلومی
دبیر رمان ایرانی: علیرضا رحیمی موحد
دبیر رمان اعضا: لیلا عطارچی
مشاور هیئت تحریریه: محمدحسن شهسواری
لینکده: سید وحید جمالی، نیلوفر انسان
 

مطالب منتشرشده در این پایگاه صرفاً دیدگاه نویسنده‌ی آن است و لزوماً دیدگاه پایگاه انجمن رمان 51 نیست.

بازنشر همه یا بخشی از مطالب این پایگاه در رسانه‌ها و نشریات، تنها با ذکر منبع و درج لینک مبدأ مجاز است.

تماس با ما