در خاطر دو گیلاس شامپاین

نگار ولی‌زادگان

اچ‌اند‌اس مدیا

۱۳۹۵

Dar Khater e 2 Guilas Champagn

«چیزهایی که دلم واسه‌شون تنگ می‌شد تو این دوازده سال دارن کم و کمتر می‌شن. در حال حاضر لیست اون‌قدر کوچیکه که محدود شده به کیک‌ها و قنادی‌ها… مثل این‌که واقعاً تو ذهنم مملکتم چکیده شده توی یه بقچه خوراکی.»

«شایدم هنوز گشنه‌ته.»

«نه… می‌دونی… داشتم فکر می‌کردم شاید آدم وقتی چیزی رو دوست داره یا دلش براش تنگ می‌شه ولی نمی‌تونه نزدیکش باشه، آروم‌آروم شروع می‌کنه به کم کردن اهمیت اون چیز توی ذهنش. وگرنه چه‌طور ممکنه با دل‌تنگیِ دائمی شب و روز رو گذروند؟»

در خاطر دو گیلاس شامپاین اولین رمان نگار ولی‌زادگان است که برشی از آن را خواندید. برای تهیه‌ی این کتاب در داخل ایران می‌توانید با واریز مبلغ ده‌هزار تومان به یک مؤسسه‌ی خیریه و فرستادن تصویر فیش پرداخت به نشانی ketab@hands.media نسخه‌ی دیجیتالی کتاب را دریافت کنید. هموطنان ما در سایر نقاط جهان برای تهیه کتاب می‌توانند به صفحه‌ی کتاب در وبسایت اچ اند اس مدیا مراجعه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
کتاب‌ها
مقالات
 
 
انجمن رمان ۵۱
آن‌ها که برای بودن در کنار ما، برای بودن در این انجمن، تمایل خود را اعلام کردند پنجاه‌و‌یک نفر بودند. برای همین، نامِ نامیِ پنجاه‌و‌یک را برگزیدیم برای انجمن تا تأکید کرده باشیم بر مبارکی حضور فردها، حضور یک‌یک‌ها برای شکل‌گیری «ما». بعد از آن، فکر کردیم بیاییم آن فکرها و حرف‌ها و بحث‌ها و جدل‌ها را با دیگران به اشتراک بگذاریم؛ به جای این که پنجاه نفرمان مخاطب یکی‌مان باشیم، پایگاه‌ی برپا کنیم به یُمن حضور همه‌ی آنانی که در هوای رمان فارسی نفس می‌کشند. این چنین بود که پایگاه انجمن رمان پنجاه‌و‌یک شکل گرفت تا از این پس، حرفی اگر درباره‌ی رمان داریم، آشکارا بزنیم و شما را به مشارکت دعوت کنیم؛ شاید، شاید بتوانیم هوایی تازه باشیم در آلودگی هوای زمستان ۱۳۹۳.
پایگاه انجمن رمان پنجاه‌و‌یک

سردبیر: مصطفی انصافی
دبیر رمان خارجی: هنگامه مظلومی
دبیر رمان ایرانی: علیرضا رحیمی موحد
دبیر رمان اعضا: لیلا عطارچی
مشاور هیئت تحریریه: محمدحسن شهسواری
لینکده: سید وحید جمالی، نیلوفر انسان
 

مطالب منتشرشده در این پایگاه صرفاً دیدگاه نویسنده‌ی آن است و لزوماً دیدگاه پایگاه انجمن رمان 51 نیست.

بازنشر همه یا بخشی از مطالب این پایگاه در رسانه‌ها و نشریات، تنها با ذکر منبع و درج لینک مبدأ مجاز است.

تماس با ما